Spřátelím→tady

Červenec 2007

Už jsem přijela:)

26. července 2007 v 11:02 | Tygr |  Něco o mě

Tak už jsem zpátky z chorvatska:),takže teď tady toho trochu přibyde.


Nejsem tady

15. července 2007 v 13:50 | Tygr
Nejsem tady,protože jsem v chorvatsku odjíždím dneska a příjíždím 26.7
Apartmány chorvatsko

Než si pořídíte KŘEČKA

15. července 2007 v 13:45 | Tygr |  křečci

NEŽ SI POŘÍDÍTE křečka

Než si pořídíte křečka,tak mu předem musíte pořídit klec,podestýlku,žrádlo,domeček,misku na pití a,nebo napáječku:),do toho domečku má mít:vatu,nebo kapesník(musíte ho složit a to podle tvaru domečku,aby se tam vešel.Křečci jsou velmi hraví,tak proto by jim v kleci neměla chybět např-houpačka,žebřík,větev na šplhání no prostě hračky.Můj křeček bydlí v akváriu a ten tam má houpačku přez kterou přebíhá,kuličku vníž je rolnička(tato hračka je pro KOČKY),ale můj křeček si s ní hraje=),samozřejmě tam má kolečko,v kterém se má běhat což on dělá,má tam hnízdečko-Popis:Nahoře a dole je díra a vpravo a vlevo ne.Tak to je asi všechno=)


Než si pořídíte KRÁLÍČKA

15. července 2007 v 13:25 | Tygr |  Králíci

Než si pořídíte králíčka

Králíček je hezké a baculeté zvířátko. Potřebuje lásku, ale taky vynikající péči. Nyní si můžete ověřir, jestli ho vůbec chcete:
Zakrslý králík se může při super péči dožít až deseti let
Krmení a péče o králíka zabere nejméně jednu hodinu denně
Za teplého podnebí je nejlepší, když bude králíček někde v kotci na zahradě popřípadě na balkoně
Pro chov zakrs. králíčka je dobré mít místnost bez drahého nábytku nebo choulostivého koberece
Králíček potřebuje HODNĚ volného pohybu-není však vždy čistotný
Když jedete na dovolenou a nemůžete vzít s sebou králíčka, musíte mu opatřit dědečka nebo babičku na hlídání.
Jestliže králíček onemocní, musíte vynaložit čas a také úhrady za zvěrolékaře
Když už doma nějaké zvíře máte(pes,kočka) je nutné, aby si spolu rozuměli. Musíte proto mít trpělivost a čas na hraní, abyste je spolu skamarádili
Promluvili jsme si se svou rodinou, jestli všichni souhlasí s pořízením králíčka?
Měli byste předem zjistit, jestli někdo z rodiny není alergický na králíčí chlupy nebo na zvířecí srst. V případě pochybností se raději obraťe na lékaře

Jednoho nebo raději dva

Samozřejmě, že můžete doma chovat jednoho králíka, ale jenom jestli na něho budete mít každý den dost času, abyste se jím zabývali. Znamená to nejenkrmení,opečovávání, ale také mazlení. Taky potřebuje dostatek pohybu, jinak duševně zakrní!!! Chcete-li svému králíčkovi prospět, pořiďte si raději dva. Králíci jako většina zvířat milují společnost a ješě jeden takový kamarád na pokec se vždycky musí najít. Buď králičí nebo ho musíte nahradit-tedy lidský. V případě, že mu budete věnovat málo pozornosti a nebudete se o něho dobře starat, můžete čekat to nejhorší..jestli nemáte pro něho tak hodně času, raději koupi vynechte nebo králíčkovi přikupte ještě morčátko, se kterým s bude moc dobře rozumnět. Představte si králíčka ve vaší kůži..taky by se vám nelíbilo, kdybyste celý den seděli v místnost 1m x 1m, nikdo by s vámi nemluvil, nemohli byste jít ven,ale z vlastní zkušenosti vím, že starat se o králíčka je dvojnásobné potěšení=))

Dvě ramlice(samičky)

Tak ty si budou rozumět, jestliže od začátku budou vyrůstat společně. Nejlépe, když jsou ze stejného vrhu. Jestliže budou každá z jiného vrhu, měli byste je spolu dát dohromady dřív, než jim bude 10 týdnů,ale musíte na ně dohlížet, aby si něco udělali, přece jenom se ještě nezanjí....

Dva samcečci

Tohle rozhodně nejde k sobě, snad když jsou malý přďolové a bráši. Ale jinak se nesnesou, protože každý hlíá svoje území. Může to končit nehezkými rvačkami a to byste rozhodně nechtěli...takže dva samciurčitě !ne!

Páreček

Má stálé potomstvo, o které se musíte postarat. Tuto starost si ušetříte, pokud necháte samečka vykastrovat...Samička může mít až osm a více mláďat, ale to jenom při šťastněm porodu. První porod by nemusel být tak úspěšný, ale myslím,že ani dva krásní pidižvící úplně stačí!Všichni mladí králíčci jsou roztomilí. Když si koupíte čistokrevného králíka, bude vám zaručeno, že zůstane malý i v dospělosti. Nejjistějším znamením jsou uši-čím delší, tím bude zvíře větší. Králík, který má v osmi týdnech uši dlouhé 7-8 cm, bude v dospělosti vážit přibližně 2,25 až 3,5 kg. Je-li délka uší 10cm, bude z něj veliký králíček, který se snad do kotce ani nehodí. Poznámka ke křížencům-vyskytují se nejpestřejší a nejveselejší barvy srsti, takže z nich budete mít stejnou radost.


Hermelín Modrooký

15. července 2007 v 13:18 | Tygr |  Králíci

Hermelín Modrooký

Hermelín s červenýma očima je nejdéle známím zakrslým králíkem, které byl také nejvíce všemožně šlechtěn. V tomto plemeni najdeme špičková zvířata s nejkratšíma ušima, a nejdokonalej kulovitými hlavami. Barva kožešiny musí být čistě bílá a nesmí vykazovat ani žlutý ani šedý závoj, ani koutky. Drápy jsou bezbarvé, oči buď svítivě červené nebo bleděmodré.

Je nazýván hermelín, protože pochází z polského čistě bílého králíka, který byl

chován, aby poskytoval náhražku za vysoce ceněnou, ale vzácnou hermelínovou kožešinu. Vyšlechtění hermelína s modrýma očima se zdařilo poprvé v roce 1918. Trvalo ale ještě dlouho, než tato zvířata odpovídala standartu tak dokonale, jako dnesni červenoocí.


Králík bílopesíkatý

15. července 2007 v 13:15 | Tygr |  Králíci

Barevný trpaslík bílopesíkatý černý

Základní barva srsti čistě černá s rovnoměrně po celém těle rozloženými bíle zakončenými pesíky, břicho, vnitřní strana běhů, spodina pírka, oční kroužky, lemování skrání, nosních dírek a uší konstrastně bílé. Drápy tmavé, oči tmavohnědé.

Bílopesíkatý modrý: Základní barva modrá, oči modrohnědé.Koťátka

15. července 2007 v 9:08 | Tygr |  Kočičky

Tučňáci

14. července 2007 v 23:18 | Tygr |  Tučňáci

Diplomy za 9.Bleskovku

14. července 2007 v 14:28 | Tygr |  Diplomy z bleskovek
Myška
Lenca

Animace 4

14. července 2007 v 14:07 | Tygr |  animace
Philippines

Hop

Ani jednou se nezastaví
Hustý
Nechutný


Roztomilý viď?


Neškleb se!


Jéé
Když,hmyz tak hmyz.
Kráva se zbláznila!
Medvídku kam to jdeš?


Happy Birthday

Pat a Mat

Když škola,hmmm!Déšt mi nekdy nevadí!
No hopsejte!

9.Bleskovka

14. července 2007 v 13:33 | Tygr |  Bleskovky

Ahoj je tu 9.zvířecí BLESKOVKA

kůň-osel

křeček-morče

pes-kočka

hroch-slon

papoušek Ara-tukan

medvěd-beran

kachna-husa

opice-klokan

Co chceš na DIPLOM?


Animace 3

13. července 2007 v 21:51 | Tygr |  animace


Obrázek “http://mixrat.wz.cz/images/G270106.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.


Animace Looney Tunes

13. července 2007 v 21:39 | Tygr |  animace

Animace 2

13. července 2007 v 21:38 | Tygr |  animace
dino the dinosaurdog15.gif (6347 bytes)
fishbowl.gif (24949 bytes)
garfan.gif (28418 bytes)

3D animačky

13. července 2007 v 21:31 | Tygr |  animace
puppy love dog textpuppy lucky dograbbit pull man from hatrabbit toon heartroosters happy familysammy shark chasing girlsick dog in bedsquirrel with electricitysupermouse hitting strength hammer testsupermouse lifting cheeseswing cat dog skunkturtle on back strugglinghappy dog with bonehippos on rockhorse with halter trottingjerry camel smoking stinksturtle surfing on surfboardunicorn runningwolf evil smilewolf runningjive turkey giving peace signkangaroo kickking soccer ballkangaroo waving gdaykissing fishladybug searching aroundlargemouth bass swimminglenny the king of rocklion dreaming zebralion tough fightermonarch flapNonemonkey on motorcycle ridingmonkey swing treea can of wormsant fried by magnifying glassant stealing hotdogape with laptopbear good jobbear signbear surprisedbeaver sleepingbig fish lunchbig headed tiny dog chasing tailblue teddybear dozen pink rosesbug reportbunny in love with carrotbutterflies different colorsbutterfly pixie rosecartoon cow female starecartoon dog drinkingcat congratulationscat got your tonguecat kicking litterboxchick eatingcool dog barkingcute cat napcute dog jumping on lovecute dog will you take me home textdobermans no trespassingdog dakota his duty fire hydrantdog dakota snow angel beddog rover dancing saturday night fevereagle waving american flagfirefly fly glowgopher hit by golf ballgorilla with girlgroup of bunnies skipping


8.Bleskovka

13. července 2007 v 14:55 | Tygr |  Bleskovky

8.BLESKOVKA---KONEC---

Slepice-Kohout

Horor-Komedie

Chorvatsko-Řecko

Delfin-Žralok


Co chceš na Diplom?


WWW.O-BLBECH.ESTRANKY.CZ

9. července 2007 v 21:43 | Tygr
Stránka mého bráchy
WWW.O-BLBECH.ESTRANKY.CZ


1.CHovatelka 1. MAZLÍČKA je Petysek

9. července 2007 v 10:28 | Tygr |  --SOUTĚŽE--

Tak tady jsou Domácí Mazlíci Petry RaabovýTak toto je Králík Flek:)

Toto je pejsek(pudl) Sally:)

Tak a toto je Kocour Pišta.